آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
چرا مردان به رابطه مقعدی بیشتر علاقه دارند

علت علاقه زیاد مردان به رابطه جنسی مقعدی چیست ؟

salamatmag 4 7 300x150 چرا مردان به رابطه مقعدی بیشتر علاقه دارند

 

در این مقاله در سلامت مگ به اینکه چرا مردان به رابطه مقعدی بیشتر علاقه دارند می پردازیم ، با ما تا پایان مقاله همراه باشید

 

 

چرا اقایان رابطه مقعدی را دوست دارند؟ آیا زنان به رابطه مقعدی دوس دارند؟ آیا به عوارض رابطه مقعدی فکر میکنید؟ رابطه مقعدی یا سکس مقعدی نوعی از رابطه جنسی هست که در آن از مقعد به عنوان عضو جنسی زنانه استفاده شده است.

 

 

رابطه مقعدی

 

در کشور ما آمار دقیقی از رابطه جنسی مقعدی موجود نیست. رابطه مقعدی با محدودیت‌ های اجتماعی ومذهبی مواجه است. رابطه مقعدی بین دختر و پسر جوان در دوران نامزدی از سوی خانواده و جامعه پذیرفته نمی باشد. بیشترین علت ناموجه بودن این نوع رابطه دلایل پزشکی و عوارض جسمی می باشد. دوره ای که میل و رغبت فراوان به رابطه جنسی مقعدی هست ، عمدتا در طول دوره بلوغ دختران و پسران، ابتدای بلوغ جنسی و از روی کنجکاوی‌ جنسی هست. بعضی از دختران امکان دارد برای لذت جویی و تجربه یک رابطه جنسی در دوران نامزدی و جلوگیری از بارداری ، فکر رابطه مقعدی را در ذهن خود پرورش بدهند.

 

 

چرا مردان رابطه مقعدی را دوست دارند

 

یکی از دلایلی که مرد را به سوی رابطه جنسی از پشت میبرد، عدم رضایت مرد در به ارگاسم رساندن همسرش هست. مرد از این موضوع ناراحت هستند و در نتیجه تمایل پیدا می کند که از پشت نزدیکی بکنند. در چنین شرایطی زن می‌ تواند با محبت به شوهرش کمک و او را راهنمایی بکند تا او با لمس و بازی با اندام های حساس جنسی‌ ، سریع‌ تر آماده بشود و به ارگاسم رسد.

اقایان بیشتر دنبال رابطه مقعدی می باشند به این دلیل که از راه چشم تحریک شده اند . یعنی کافیست باسن همسر برای آنها صحنه تحریک کننده بوده باشد. ولی خانم ها این طور نیستند. آنها نوازش و لمس را بر تحریک به وسیله آلت یا باسن ، ترجیح خواهند داد.

اینکه برخی از اقایان به نوع خاصی از رابطه جنسی مثل رابطه مقعدی علاقه دارند جزء مسایل شخصی و اختصاصی هست و شاید یک نوع انتخاب در لذت جویی جنسی هست  پس می توان گفت هر فردی از یک نوع نوازش و یا رابطه جنسی لذت خواهد برد.

 

problems 300x150 چرا مردان به رابطه مقعدی بیشتر علاقه دارند

 

زنان به رابطه مقعدی تمایل زیادی دارند

 

تمایل برقراری رابطه جنسی مقعدی در خانم ها بسیار کم است. به این دلیل که رابطه مقعدی برای زنان از نظر زیستی و فیزیولوژیکی دردر ناک هست. اگر زنی تمایل به این رابطه داشته باشد شاید به خاطر این هست که احساس می کند شوهرش لذت خواهد برد و درد را به جان می خرد تا همتای جنس اش لذت بیشتری ببرد.

البته زنانی هم هستند که برای تسخیر مرد و در کنترل داشتن او به این نوع رابطه تن خواهند داد، شاید شریک جنس اش ، او را نسبت به سایر زنان و دختران ترجیح بدهد.

در یکی از جلسات درمانی مشاوره دوران نامزدی ، خانم مراجعه کننده ای ، تنها انگیزه پذیرش رابطه مقعدی با همتای جنسی اش را فقط تابو شکنی و اینکه فقط رفتاری تجربه بکنند که برای دیگران قبیح و زشت هست. از نظر او انجام دادن رابطه مقعدی یک برانگیزاننده عالی می باشد.

بعضی از زنان تن دادن به این نوع رابطه را شاید کهنگی رابطه های قدیمی (رابطه جنسی از طریق واژینال) و تکرار مداومت در پوزیشن های مختلف تکراری و پاسخ به یک کنجکاوی جنسی می دانند که هم برای خود او و هم شریک جنسی اش تجربه جنسی جدیدی باشد.

از موارد گفته شده که بیانگر تجربیات زنان مراجعه کننده به مشاوره مشکلات جنسی می باشد ، یک اصل را باید خاطر نشان بکنیم که زن ها قابل احترامند و چه بهتر هست که بپذیریم رفتار و اعمال زنان در زندگی به دور از خود بینی و خود خواهی می باشد و شاید دگر خواهی مادرانه و افراطی آنها این موجودات مهربان برای تداوم یک زندگی آرمانی به هر کاری مجبور میکند. باید مراقب بود لذت جویی جنسی تنها هدف زندگی نبوده باشد

 

شاید برای شما سوال پیش آمده باشد که چطور می توان همسر خود را به اوج لذت جنسی رساند شما مخاطبین عزیز برای رسیدن به جواب این سوال به پست روش هايی برای افزايش کيفيت رابطه جنسی مراجعه کنید و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل کنید

 

 

رعایت بهداشت مقعد الزامی است

 

صحیح است، قبل از رابطه جنسی مقعدی باید مطمئن بشوید که روده‌های شما خالی هست بعد دوش گرفته و با صابون ضد باکتری منطقه را به خوبی تمیز بکنید. از آنجا که چربی کمتری در این ناحیه موجود است و سوراخ مقعد حالت الاستیکی کمتری پیدا کرده است بهتر هست کمی این ناحیه را خیس بکنید و به این ترتیب از عفونت جلوگیری بیشود.

 

problems 300x150 چرا مردان به رابطه مقعدی بیشتر علاقه دارند

 

تنها خواسته همسر کافی نیست

 

این که صرفا شما به دلیل خواسته همسرتان و بدون داشتن هیچگونه میلی از طرف شخص خودتان به این رابطه تن دهید کاری بسیار اشتباه هست و عواقب ناگواری را نیز در پس خود داشته است! که از جمله آنها می توان به تحت تاثیر قرار گرفتن روابط زوجین و سردی و نیز تاثیرات مخرب روانی را نام برده است!

 

 

روان کننده را فراموش نکنید

 

رابطه جنسی مقعدی خشک ناراحت کننده هست و می تواند ایجاد درد و ناراحتی کند. صحیح است از یک سیلیکونی که برپایه آب هسن، استفاده بکنید تا لذت بیشتری به وجود اید.

 

 

استفاده از کاندوم در رابطه مقعدی

 

اگر می‌خواهید هم رابطه جنسی واژنی و هم مقعدی داشته باشید نباید از یک کاندوم استفاده بکنید. در صورتی که بخواهید رابطه جنسی مقعدی را تبدیل به رابطه جنسی واژنی بکنید باید حتما کاندوم را عوض کرده باشید. زنان در صورتی که باکتری‌های این ناحیه داخل واژن شوید زود دچار عفونت خواهند شد

 

 

از همسر خود لذت ببرید و لذت را به او تقدیم بکنید

دسته ای از زنان و مردان می باشند که لذت خود را معطوف به لذت همسرشان دانسته اند به اینگونه که از لذت بردن همسرشان نسبت به رفتاری که در رابطه جنسی انجام میشود حس تحریک بیشتر و لذت بیشتری را تجربه کرده اند و بعضی دیگر تنها به لذت جنسی خود اهمیت خواهند داد، به عبارتی همسر خود را ملزم به انجام خواسته‌های جنسی خود دانسته اما این در حالیست که خود را ملزم به تامین خواسته‌های جنسی وی نمی دانند، از اینرو طرفین دچار عدم توازن در رابطه جنسی شده است که میتواند تبدیل به یکی از پایه‌های شکست در زندگی زناشوئی یا پدیده خیانت بشود، مسلماْ خواسته‌ی آمیزش جنسی دهانی جزء خواسته‌های غیرمتعارف نبوده اند بلکه می‌تواند یکی از اصول اصلی رابطه جنسی باشد.

 

نوشته چرا مردان به رابطه مقعدی بیشتر علاقه دارند اولین بار در سلامت مگ • مجله سلامتی پدیدار شد.

 ارسال در حدود 7 ماه قبل  ادامه مطلب »