آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
پاسخ ملت ایران به شمر زمان:بریده باد دست های تو و لعنت باد بر امانی که برای ما آوردی

اريخ، تکرار مي شود. کربلا به وسعت همه تاريخ است؛ کل يوم عاشورا و کل ارض کربلا کلام حقي است که هر روز حقانيتش اثبات مي شود. تقدير بر اين بود با لب تشنه از آب و امان نامه و شمر زمان و جواب ملت حسيني ايران اسلامي بنويسم.

فومان:تاريخ، تکرار مي شود. کربلا به وسعت همه تاريخ است؛ کل يوم عاشورا و کل ارض کربلا کلام حقي است که هر روز حقانيتش اثبات مي شود. تقدير بر اين بود با لب تشنه از آب و امان نامه و شمر زمان و جواب ملت حسيني ايران اسلامي بنويسم.
بریده باد دست های تو و لعنت باد بر امانی که برای ما آوردی

۱۴۰۰ سال بر مصائب حسين عليه السلام و اهل بيت و اصحابش عزاداري کرده ايم که خط را گم نکنيم. تمام اين مدت که گفته ايم: يا ليتنا کنا معکم، منتظر بوده ايم اگر امان نامه اي از جانب شمر رسيد، با عزمي راسخ و به تأسي از حضرت اباالفضل العباس عليه السلام، سينه سپر کنيم و بگوييم: “بريده باد دست‏هاي تو و لعنت باد بر اماني که براي ما آورده اي”
شمر بن ذي ‏الجوشن در عصر روز نهم محرم، چون ديد که عمربن سعد مهيّاي نبرد با امام حسين(ع) است، به نزديک خيام حسيني آمد و بانگ زد که: فرزندان خواهرم کجايند؟
منظورش حضرت عباس و سه برادرش به نام‏‌هاي عبدالله، جعفر و عثمان بود که از فرزندان حضرت فاطمه‏ ام‏البنين(س) بودند. آن مجلّله از قبيله‏ بني‏کلات و شِمر هم از همين قبيله بود. امام حسين(ع) که صداي شمر را شنيد به برادرانش دستور داد که جواب شمر را بدهيد، اگرچه او فاسق است وليکن با شما قرابت و خويشي دارد.
حضرت عباس(ع) به همراه سه برادرش به نزد شمر رفتند. شمر براي آنان، امان نامه‏‌اي آورده بود، مشروط بر اين که از ياري حسين(ع) دست بردارند و سپاهش راترک گويند. حضرت عباس(ع) فرمود: بريده باد دست‏هاي تو و لعنت باد بر اماني که براي ما آورده اي. اي دشمن خدا! ما را امر مي‏کني که دست از برادر و مولاي خويش برداريم و سر در طاعت ملعونان برآوريم. آيا ما را امان مي‏‌دهي ولي براي پسر رسول خدا(ص) اماني نيست؟
 شمر از شنيدن اين پاسخ دندان‏شکن، خشمناک شد و به لشکرگاه خويش برگشت. مقام معظم رهبري ديروز شمر زمان را معرفي کردند؛ کودک کشي از نسل حرمله.
نتانياهوي کودک کش، به تازگي نگران بحران آب کشور ما شده است.
 واقعا خدا را شکر که دشمنان ما را از احمقان آفريدي. دانشمندان هسته اي ما را ترور مي کنند؛ همان کساني که مي توانستند با نيروگاه آب شيرين کن هسته‌اي بحران آب را کنترل کنند و حال امان نامه آورده اند.

خونخوارترين موجود دنياي کنوني ژست خيرخواهي و کمک رساني به خود گرفته است؛ اما زهي خيال باطل که مردم، ذره اي اراجيف نخست وزير رژيم صهيونيستي و آدم کش را جدي بگيرند.
نه مردم حسيني ايران اسلامي از دستان به خون آلوده شمر زمان چيزي مي گيرند نه مشکلات در کشور ما به گونه اي است که خودمان از حل و رفع آن، عاجز باشيم؛ فلذا مي بايست بيش از پيش، کمر همت ببنديم و براي حل مشکلات و بحران ها قدم و قلم برداريم تا کسي مثل نتانياهو با آن سابقه جنايت عليه بشريت به خود اجازه ندهد پيشنهادهاي اينچنيني مطرح کند.
امروز علم در دست علمداري است که با حمايت صاحب اصلي کشور حضرت صاحب الزمان (عج)، دشمن را خوار و خفيف کرده است و به فضل الهي اصحاب و يارانش پرشمار و شکست ناپذيرند و در رويارويي جبهه حق و باطل، همواره در صف حق، يک دل و راسخ، يُقاتِلونَ في سَبيلِهِ صَفًّا كَأَنَّهُم بُنيانٌ مَرصوصٌ.

*رسالت

 ارسال در حدود 7 ماه قبل  ادامه مطلب »