آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
نیمه اول شرم آور بازی کردیم

با وجود آن که بازی در خانه استراسبورگ برگزار شد، کاملا کنترل توپ و میدان را در اختیار داشتیم. فرصت‌های زیادی روی دروازه حریف خلق کردیم اما متاسفانه تنها یک گل به ثمر رساندیم.

 نیمه اول شرم آور بازی کردیمسرمربی پاری سن ژرمن بعد از تساوی برابر استراسبورگ به انتقاد تند از عملکرد شاگردانش در نیمه نخست پرداخت.

به نقل از اکیپ، پاری سن ژرمن برای دومین هفته پیاپی در لیگ فرانسه امتیاز از دست داد.

تیم پاریسی که بعد از ۱۴ پیروزی  پیاپی هفته قبل متوقف شده بود شب گذشته هم امتیاز از دست داد. پاری سن ژرمن که به مصاف استراسبورگ رفت با تساوی یک بر یک متوقف شد.

توماس توخل در نشست خبری بعد از بازی گفت: در نیمه نخست شرم آور بازی کردیم و اصلا هماهنگی لازم را در خط حمله نداشتیم. حریف با تنها یک گل حمله ما را غافلگیر کرد و به گل رسید اما در نیمه دوم بسیار خوب ظاهر شدیم.

او ادامه داد: با وجود آن که بازی در خانه استراسبورگ برگزار شد، کاملا کنترل توپ و  میدان را در اختیار داشتیم. فرصت‌های زیادی روی دروازه حریف خلق کردیم اما متاسفانه تنها یک گل به ثمر رساندیم.

توخل در پایان گفت: تساوی، نتیجه عادلانه‌ای بود. نمی‌توان که در هر دیداری مثل دیدار برابر لیورپول ظاهر شد. در این دیدار سراپا حمله بودیم اما متاسفانه گاهی اوقات بدشانس هستیم و توپ‌ها وارد دروازه نمی‌شود.

پاری سن ژرمن با ۴۴ امتیاز از ۱۶ بازی با اقتدار در صدر جدول رده بندی جای دارد.

 ارسال در حدود 3 ماه قبل  ادامه مطلب »