آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
شهادت یک محیط بان در پارک ملی گلستان + عکس

به گزارش فومان، امیر عبدوس مدیر کل محیط زیست استان گلستان گفت :بامداد امروز چهارشنبه در درگیری بین محیط فومانن گلستانی و شکارچیان غیرمجاز در منطقه سولگرد پارک ملی گلستان یک محیط بان شهید و دو محیط بان زخمی شدند.

وی افزود:در این درگیری تاج محمد باشقره محیط بان پارک ملی گلستان با اصابت گلوله به شهادت رسیده است.

مدیر کل محیط زیست استان گلستان افزود: در حال حاضر شکارچیان متواری هستند و نیروهای انتظامی و محیط زیست برای دستگیری این افراد در منطقه حضور دارند .

وی ادامه داد: مدیرکل محیط زیست استان گلستان و نیروها عازم منطقه شده‌اند و به زودی جزئیات این حادثه اطلاع رسانی خواهد شد.

عبدوس افزود:در این حادثه دو همیار محیط بان پارک ملی گلستان به نام محمود خواجوی و امید پاکدین نیز زخمی شدند که بلافاصله به بیمارستان منتقل شدند.

شهادت یک محیط بان در پارک ملی گلستان + عکس
وی ادامه داد: نیروهای حاضر در منطقه بعد از اعلام درگیری به سرعت وارد منطقه شدند و متخلفین که هشت نفر بودن را تحت تعقیب قرار دادند که متاسفانه متخلفین با استفاده از تاریکی شب و توپوگرافی منطقه متواری شدند.

وی در پایان ادامه داد:همکاران یگان حفاظت پارک ملی گلستان در حال تلاش برای دستگیری عوامل درگیری مسلحانه هستند و متخلفین را تخت پیگرد قانونی قرار دادند.
 حال یکی از محیط‌فومانن وخیم است

رئیس پارک ملی گلستان گفت: در درگیری شب گذشته محیط‌فومانن با شکارچیان غیرمجاز ۳ نفر زخمی و یک نفر شهید شد که حال یکی از مصدومان وخیم است.

شهادت یک محیط بان در پارک ملی گلستان + عکس

مهدی تیموری رئیس پارک ملی گلستان با اشاره به درگیری محیط‌فومانن با شکارچیان غیرمجاز اظهار داشت: شب گذشته حدود ۷ تا ۸ نفر از شکارچیان غیر مجاز برای شکار وارد پارک ملی گلستان می‌شوند که محیط‌فومانن مطلع شده و تلاش می‌کنند تا از این کار جلوگیری کنند.

وی افزود: به علت پافشاری شکارچیان به شکار غیرمجاز و ورود به منطقه ممنوعه، بین محیط‌فومانن و شکارچیان درگیری شده و در این درگیری که در منطقه سولگر پارک ملی گلستان اتفاق افتاده یک نفر شهید و ۳ نفر زخمی می‌شوند.

رئیس پارک ملی گلستان بیان داشت: ۳ محیط‌بان زخمی به بیمارستان منتقل شدند که حال یکی از آن‌ها نامساعد و ۲ نفر دیگر وضعیت خوبی داشته و خطر رفع شده است.

رئیس پارک ملی گلستان گفت: نیروی انتظامی و همکاران محیط‌بانی در منطقه حضور دارند تا شکارچیان را دستگیر کنند.

*باشگاه خبرنگاران  

 ارسال در حدود 3 ماه قبل  ادامه مطلب »