آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
شادی های اعیاد ائمه اطهار(ع) به معصیت آلوده نشود

امام جمعه موقت کاشان با بیان اینکه در اعیاد ائمه اطهار(ع) باید اعمالی که به عنوان شادی انجام می دهیم، موجب رضای خدا باشد، گفت: متاسفانه بعضی از شادی ها به معصیت آلوده می شود.

شادی های اعیاد ائمه اطهار(ع) به معصیت آلوده نشودفومان: حجت الاسلام و المسلمین سید محمد حسین بنی هاشمی، در مراسم گرامی داشت اعیاد شعبانیه در جمع  فرماندهان و نیروهای ناحیه مقاومت بسیج و ارتش در محل حسینه گلزار شهدای دارالسلام این شهرستان، گفت: پیروزی انقلاب اسلامی ایران موجب شد تا سپاه با تفکر امام حسین (ع) به وجود بیاید و ارتش هم به تفکر حسینی منور شد.

 وی، سپاه و ارتش را دو نیروی نورانی در جمهوری اسلامی ایران و باعث افتخار نظام دانست و تصریح کرد: دشمنان بدانند که فرماندهان و نیروهای مخلص و فداکار سپاه و ارتش با بهره گیری از تفکر معنوی امام حسین (ع) در کنار یکدیگر در صف مبارزه با دنیای استکبار قرار دارند.

امام جمعه موقت کاشان  با بیان اینکه کشورمان با تلاش ها و فداکاری های ارتش و سپاه از امنیت بسیار بالایی برخوردار است، افزود: پروژه های بسیار مهمی در کشور به دست دلاورمردان ارتشی و سپاهی اجرا شده است

وی، به فضیلت های ماه شعبان اشاره کرد و با گرامی داشت ولات امام سجاد(ع) و ولادت امام زمان(عج)، با بیان اینکه ظهور حضرت، جهنمی را  که در دنیا وجود دارد تبدیل به بهشت خواهد شد، گفت: امیدواریم  با مقدمه سازی که جمهوری اسلامی ایران برای ظهور امام زمان (عج) دارد، همگان به راه راست هدایت شوند.

 حجت الاسلام والمسلمین بنی هاشمی با تاکید بر اینکه نسبت به شادی در اعیاد ائمه اطهار(ع) توصیه شده است، ادامه داد: هرچند در ولادت ائمه اطهار(ع) باید شادی کرد، ولی این شادی نباید همراه با معصیت باشد.

وی با بیان اینکه در ولادت ائمه اطهار(ع) باید اعمالی که به عنوان شادی انجام می دهیم، موجب رضای خدا باشد، خاطرنشان کرد: متاسفانه بعضی از شادی ها به معصیت آلوده می شود که باید مومنین از اینگونه معصیت ها پرهیز کنند.

 ارسال در حدود 9 ماه قبل  ادامه مطلب »