آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
حمله ائتلاف عربی به یمن ۱۲ قربانی گرفت

جنگنده های ائتلاف عربی شامگاه چهارشنبه دو بار استان عمران در ۵۰ کیلومتری شمال غرب پایتخت را هدف قرار دادند که در جریان آن ۱۲ غیرنظامی کشته و پنج تن دیگر زخمی شدند.

 حمله ائتلاف عربی به یمن ۱۲ قربانی گرفتجنگنده های ائتلاف عربی شامگاه چهارشنبه دو بار استان عمران در ۵۰ کیلومتری شمال غرب پایتخت را هدف قرار دادند که در جریان آن ۱۲ غیرنظامی کشته و پنج تن دیگر زخمی شدند.

به گزارش شبکه تلویزیونی المسیره یمن، در حمله نخست جنگنده های ائتلاف به چادر بادیه نشینان در منطقه ‘العمشیه’ در شهرستان حرف سفیان استان عمران، هفت غیرنظامی از جمله سه کودک و دو زن کشته و ۵ تن دیگر زخمی شدند.
در حمله دوم به این منطقه که ساعاتی پس از تجاوز نخست انجام شد ، پنج غیرنظامی قربانی این آن شدند.
جنگنده های ائتلاف عربی ۱۱ مردادماه گذشته نیز یک بیمارستان و بازار ماهی فروشان بندر الحدیده را بمباران کردند که در جریان آن ۵۲ غیرنظامی کشته و بیش از ۱۰۰ تن دیگر زخمی شدند.
عربستان و امارات با تشکیل یک ائتلاف خودخوانده و با چراغ سبز آمریکا از ششم فروردین ماه ۹۴ به بهانه بازگرداندن ‘عبد ربه منصور هادی’ رئیس جمهوری مستعفی و فراری یمن به قدرت، حملات همه جانبه خود به این کشور فقیر عربی را آغاز کردند که در نتیجه آن ۱۱هزار یمنی کشته، ۲۲هزار تن دیگر زخمی و یکهزار معلول برجای گذاشته است.

 ارسال در حدود 4 ماه قبل  ادامه مطلب »