آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
جشن اعیاد شعبانیه در بین الحرمین برگزار می شود

مداحی گفت: الحمدالله بعد از حدود ۱۵ سال، امسال به صورت رسمی و گسترده اعیاد شعبانیه را در بین الحرمین کربلای معلی جشن خواهیم گرفت.

جشن اعیاد شعبانیه در بین الحرمین برگزار می شود/ پخش زنده دعای کمیل و ندبه از کربلای معلیفومانسردار علی اکبر مداحی مدیر ستاد مرکزی هیات رزمندگان اسلام؛ درخصوص برنامه های این ستاد در ایام اعیاد شعبانیه گفت: الحمد الله بعد از حدود ۱۵ سال که ما در بین الحرمین کربلای معلی برنامه‌ای رسمی نداشتیم، امسال در ایام مبارک سوم، چهارم و پنجم (اعیاد شعبانیه)، به مدت سه شب، از ۲۹ فروردین جشن باشکوهی را در بین الحرمین  با عنوان هیئت احباب الرضا برگزار خواهیم کرد.

وی در ادامه درخصوص حضور مداحان اهل بیت علیهم السلام در این مراسم، بیان کرد: ذاکران سعید حدادیان، سید مجید بنی فاطمه و مهدی سلحشور، در این سه شب در کشور عراق برنامه خواهند داشت و همزمان با این شبها نیز دعای کمیل در خیمه گاه توسط سعید حدادیان برگزار می شود و به صورت زنده به روی آنتن شبکه قرآن می رود.

مداحی در پایان افزود: همچنین دعای پرفیض ندبه در بین الحرمین، توسط محمد رضا غلامرضا زاده برگزار می شود و به صورت زنده شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

 ارسال در حدود 9 ماه قبل  ادامه مطلب »