آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
جزئیات افتتاح نخستین هتل هوشمند ایران

عملیات اجرایی سه پروژه گردشگری در استان سمنان و همچنین افتتاح هتل ۴ ستاره در شهمیرزاد به دستور رئیس جمهوری از طریق ویدئوکنفرانس صورت پذیرفت.

جزئیات افتتاح نخستین هتل هوشمند ایرانبه گزارش فومان؛ به نقل از تسنیم، علی‌اصغر مونسان – معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در مراسم افتتاح این هتل در ارتباط ویدئوکنفرانسی با رئیس جمهوری اظهار داشت: تا پیش از آغاز به کار دولت ۱۱، هشت واحد اقامتی در استان سمنان فعالیت داشت، در دولت ۱۱، دو واحد اقامتی و در دولت ۱۲، پنج واحد اقامتی به این تعداد اضافه شده است.

وی تصریح کرد: در مجموع هفت واحد اقامتی به واحدهای اقامتی استان اضافه شده است و در حال حاضر نیز ۴ هتل در سمنان در حال ساخت است، امیدواریم این پروژه ها در توسعه گردشگری استان نقش موثری داشته باشد.

مونسان افزود: تلاش می کنیم از ۲۵۷۰ تخت در استان به ۴۴۰۰ تخت دست پیدا کنیم، همچنین در حال حاضر هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری استان جریان دارد، با تاکید رئیس جمهوری در حوزه گردشگری درصد اشغال هتل ها از متوسط ۳۴ درصد در سال گذشته به ۷۰ درصد افزایش یافته است و در ۶ ماه گذشته ۱۵۰۰ گردشگری خارجی وارد استان سمنان شده اند که این روند نشان دهنده رشد و توسعه گردشگری در استان است.

معاون رئیس جمهوری ادامه داد: تلاش می‌کنیم تا پایان سال ۱۸ واحد بوم‌گردی و ۳ پروژه گردشگری را در استان سمنان به بهره برداری برسانیم.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اضافه کرد: امروز نیز هتل ۴ ستاره ساران که با اعتباری بالغ بر ۶۰میلیارد تومان ساخته شده است افتتاح می‌شود، همچنین فردا عملیات اجرایی هتل ۵ ستاره در شهرستان مهدیشهر آغاز می‌شود که تلاش می‌کنیم یک هتل ۵ ستاره تا پایان این دولت در استان سمنان به بهره برداری برسد.

وی ادامه داد: همچنین فردا عملیات اجرایی هتل کاروانسرای ایوانکی و یک هتل سنتی در استان سمنان آغاز می شود.همچنین در ادامه این مراسم دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری با تقدیر از رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برای تلاش در زمینه توسعه گردشگری و صنایع دستی و حفاظت از میراث فرهنگی کشور، گفت: شهرستان شهمیرزاد از دیرباز در زمینه تامین مواد غذایی استان و کشور نقش موثری داشته است.

رئیس جمهوری افزود: شهمیرزاد علاوه بر مواد غذایی و گردو، آب و هوایی بسیار مساعد و خوب دارد که مردم استان در فصل های گرم از این فضای مساعد استفاده می کنند.دکتر روحانی ادامه داد: خوشحالم که طرح ها و پروژه‌های مناسبی در شهرهای مختلف استان به بهره برداری می‌رسد.

 ارسال در حدود 3 ماه قبل  ادامه مطلب »