آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
برگزاری طرح همراه لبیک؛ ویژه پذیرفته نشدگان در قرعه کشی عتبات دانشگاهیان

طرح همراه لبیک؛ ویژه پذیرفته نشدگان در قرعه کشی عتبات دانشگاهیان از سوی ستاد عتبات دانشگاهیان برگزار می شود.

برگزاری طرح همراه لبیک؛ ویژه پذیرفته نشدگان در قرعه کشی عتبات دانشگاهیانفومان:با توجه به استقبال دانشگاهیان از ثبت نام نوزدهمین دوره عتبات دانشگاهیان و به منظور ایجاد فرصتی دیگر برای جاماندگان زیارت کربلا، ستاد بنا دارد مسابقه ای را به این منظور در صفحه اینستاگرام لبیک برگزار نماید.

در این طرح، برندگان قرعه کشی عتبات عالیات و کسانی که در قرعه کشی انتخاب نشده اند، می توانند شرکت کنند. علاقه مندان همراهی در این طرح، ابتدا باید ۱۴ نفر را به صفحه لبیک در اینستاگرام دعوت کنند و همچنین یک پست با موضوع امام حسین(ع) و حرم در صفحه شخصی خود ارسال نموده و لبیک را در آن تگ کنند و در انتها نام و نام خانوادگی خود را به شماره پیامکی ۳۰۰۰۰۴۲۵ ارسال کنند.

هدیه ویژه” طرح همراه لبیک” برای کسانی که در قرعه کشی انتخاب نشده اند، سهمیه عتبات عالیات و زائرین دانشگاهی که به عنوان زائر اصلی یا ذخیره انتخاب شده اند نیز هدایای فرهنگی خواهد بود.

امید است شرکت کنندگان در این طرح که به منظور ترویج فرهنگ زیارت در بین دانشگاهیان کشور انجام می شود با مجموعه ستاد همراه شوند و از برکات معنوی آن نیز بهره مند گردند.

گفتنی است؛ این طرح از امروز ۱۶ مرداد ماه آغاز می شود و تا ۱ شهریورماه ادامه خواهد داشت و سپس برندگان آن از سایت و صفحه اینستاگرام لبیک معرفی خواهند شد.

 ارسال در حدود 4 ماه قبل  ادامه مطلب »