آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
بررسی عملکرد رزمندگان ارتش در عملیات والفجر هشت

عملکرد رزمندگان ارتش جمهوری اسلامی ایران در عملیات والفجر هشت با حضور فرماندهان، پیشکسوتان و کارشناسان حوزه دفاع‌مقدس مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

بررسی عملکرد رزمندگان ارتش در عملیات والفجر هشت

به گزارش  فومان،در این برنامه که با حضور سرهنگ نادر احدی جانشین سازمان حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس ارتش، جمعی از فرماندهان دوران دفاع مقدس و کارشناسان برگزار شد، سرگرد محمودی رئیس هیات بررسی عملیات والفجر۸ بر اساس گزارشات روزانه و اسناد موجود یگان‌های مختلف ارتش در این برهه زمانی با دیدگاه فرماندهان برای رسیدن به تاریخ دفاع مقدس ارتش و دوری از فراموشی و تحریف مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در این برنامه امیر سرتیپ دوم امینی از پیشکسوتان دفاع مقدس بیان کرد: انهدام بیش از ۷۵ فروند هواپیمای دشمن یکی از حماسه‌های بزرگ پدافند هوایی در عملیات والفجر هشت بود که با نو آوری شهید سرلشکر ستاری اتفاق افتاد. حضور چندین گردان توپخانه نیز در این عملیات بسیار تعیین کننده بود.
در ادامه کارشناسان نیز اسناد ارائه شده را با تاریخ شفاهی فرماندهان کارشناسی کردند.
لازم به ذکر است که بر اساس تدابیر فرماندهی کل ارتش پیرامون بصیرت‌افزایی در کارکنان به ویژه با استفاده از ظرفیت‌های دوران دفاع مقدس و همچنین ثبت بدون کم و کاست این تاریخ پر افتخار کمیته‌های تخصصی هشت سال دفاع مقدس با حضور فرماندهان، پیشکسوتان و کارشناسان حوزه دفاع مقدس در سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش تشکیل شده و در حال اجرا است.

*ایسنا

 ارسال در حدود 4 ماه قبل  ادامه مطلب »