آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
العامری، حکیم و بارزانی به مقتدی صدر تبریک گفتند

رئیس ائتلاف الفتح که بر اساس نتایج اولیه در جایگاه دوم فهرست‌های پیروز انتخابات پارلمانی اخیر عراق قرار دارد، در تماس تلفنی با مقتدی صدر، موفقیت ائتلاف سائرون را به وی تبریک گفت.

العامری، حکیم و بارزانی به مقتدی صدر تبریک گفتند

به گزارش فومان،  «هادی العامری» رئیس ائتلاف الفتح با مقتدی صدر تلفنی گفتگو کرد که طی آن موفقیت ائتلاف سائرون به رهبری مقتدی صدر و کسب جایگاه نخست در انتخابات پارلمانی اخیر را تبریک گفت و برای وی و سائرون موفقیت آرزو کرد.

از سوی دیگر نیجروان بارزانی نخست وزیر منطقه کردستان عراق و مسعود بارزانی رئیس حزب دموکرات این منطقه در تماس‌های تلفنی جداگانه با مقتدی صدر، موفقیت ائتلاف سائرون را به وی تبریک گفتند.

مقتدی صدر هم با تشکر از سیاستمدارانی که با وی تماس گرفتند، ابراز امیدواری کرد که پیوند‌های برادری و محبت میان طیف‌ها و قومیت‌های مختلف عراقی تقویت شود.

سید عمار حکیم رئیس جریان الحکمه عراق هم در تماس تلفنی با مقتدی صدر، موفقیت ائتلاف سائرون در انتخابات اخیر را به وی تبریک گفت.

ائتلاف سائرون به رهبری مقتدی صدر بر اساس آنچه کمیساریای عالی مستقل انتخابات عراق اعلام کرده، جایگاه نخست را کسب کرده و پس از آن، ائتلاف الفتح به رهبری هادی العامری جایگاه دوم و ائتلاف النصر به رهبری حیدرالعبادی جایگاه سوم را به خود اختصاص داده اند.

 ارسال در حدود 8 ماه قبل  ادامه مطلب »