آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
افتخاری که در جام‌جهانی به نام ایران رقم خورد

علیرضا فغانی در دیدارهای حساسی که در جام جهانی ۲۰۱۸ قضاوت کرده است، نمره قابل قبولی گرفته و همواره در رتبه های بالای جدول عملکرد داوران قرار داشته است. با این وجود برخی اعتقاد داشتند که داوری در همه جای دنیا یک کار شخصی است و نباید عملکرد تیم داوری ایرانی را افتخاری ملی دانست.

افتخاری که در جام‌جهانی به نام ایران رقم خورداز دوازده داوری که در روسیه مانده اند سه داور ایرانی هنوز در جام جهانی حضور دارند.

به گزارش خبرآنلاین؛ علیرضا فغانی در دیدارهای حساسی که در جام جهانی ۲۰۱۸ قضاوت کرده است، نمره قابل قبولی گرفته و همواره در رتبه های بالای جدول عملکرد داوران قرار داشته است. با این وجود برخی اعتقاد داشتند که داوری در همه جای دنیا یک کار شخصی است و نباید عملکرد تیم داوری ایرانی را افتخاری ملی دانست.

اما همین داورها در این یکی دو سال خیلی سختی کشیدند و حتی بعضی از مسوولان به دنبال این بودند که برای همیشه فغانی را از داوری محروم کنند، اما امروز اینها به اینجا رسیدند و یک افتخار برای کشور هستند که چه دیدار فینال را سوت بزنند چه دیدار رده بندی را، یا اینکه حتی به عنوان داور چهارم بخشی از تیم داوری این دو مسابقه حساس باشند، افتخار بزرگی را برای کشورشان رقم بزنند. البته همین که این تیم داوری تا این مرحله آمدند و با قضاوت های خوبی که داشتند باعث شدند نام ایران بر سر زبان ها باشد، خودش بهترین افتخار برای این تیم است که زحمت زیادی کشیدند و برای دلشان کار کردند.

 ارسال در حدود 7 روز قبل  ادامه مطلب »